Всеукраїнський конкурс „Кращий державний службовець” Друк
Вівторок, 14 квітня 2015, 13:50

У райдержадміністрації відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

IMG 7118  IMG 7113

20 квітня відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», в якому прийняли участь сім державних службовців Виноградівської районної державної адміністрації.

Голова організаційного комітету по проведенню І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Ігор Вантюх привітав учасників конкурсу та побажав їм успіху і високих досягнень.

Конкурсанти проходили онлайн тестування доведені Національним агентством України з питань державної служби на знання Конституції України, законодавства про державну службу, Закону Україну «Про запобігання корупції», практичні завдання з володіння персональним комп'ютером, а також ситуаційні завдання із складання ділових документів.

За результатами конкурсу у номінації «Кращий керівник» І місце здобула Маріанна Палінчак, ІІ місце-Маргаретта Тегза, ІІІ місце-Світлана Гвоздю. У номінації «Кращий спеціаліст» І місце здобула Крістіна Токарєва, ІІ місце – Олеся Данилеця, ІІІ місце - Валентина Андрійчук.

Переможці районного конкурсу представлятимуть Виноградівщину у ІІ турі на обласному рівні.

Виноградівська РДА 


 

http://www.centre-kiev.kiev.ua/index.shtml


 Розпорядження голови райдержадміністрації "Про проведення у 2018 році І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець"в районній  державній адміністрації


 У райдержадміністрації відбувся І туру щорічного конкурсу «Кращий державний службовець»

IMG 4514Шостого квітня відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», в кому прийняли участь дев'ять державних службовців Виноградівської районної державної адміністрації.

Наталія Костелеба-Веремчук привітала учасників та членів організаційного комітету з проведенням І етапу конкурсу. Відмітила, що першочерговим завданням, спрямованим на забезпечення якісної роботи органів влади є формування нової моделі кадрової роботи в органах державної влади, пошук та розкриття управлінського потенціалу держслужбовців. Окрім того зазначила, що переможці районного конкурсу представлятимуть Виноградівщину у ІІ турі на обласному рівні.

Результати конкурсу будуть оголошені до 20 квітня 2017 року.

 


Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації "Про проведення у 2017 році І туру щорічного Всеукраїнського

конкурсу „Кращий державний службовець"
в районній державній адміністрації"


 Визначено переможців І туру конкурсу „Кращий державний службовець”

У Виноградівській районній державній адміністрації проведено І етап щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, в якому взяли участь 8 державних службовців апарату та структурних підрозділів державної адміністрації.

Оцінювання відповідей учасників конкурсу проводилося членами Оргкомітету. За підсумками виконання завдань переможцями І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий Державний службовець” визначено: - в номінації „Кращий керівник” Королевич Лесю Сіасурівну, начальника відділу охорони здоров’я Виноградівської районної державної адміністрації – за зайняття першого місця; - в номінації „Кращий спеціаліст” Козьма Михайло Михайлович – головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Виноградівської районної державної адміністрації – за зайняття першого місця.

Учасники конкурсу показали хороші знання Конституції України, законодавства про державну службу та про засади запобігання і протидії корупції, з виконання ситуаційних завдань та практичних завдань з володіння персональним комп’ютером, що свідчить про високу професійну підготовку державних службовців та систематичне підвищення ними свого фахового рівня шляхом самоосвіти.

Матеріали переможців І туру конкурсу "Кращий Державний службовець" направлено в обласну державну адміністрації для участі у ІІ турі конкурсу.


IMG 5572 копія14 квітня у рамках першого туру конкурсу „Кращий державний службовець" у Виноградівській районній державній адміністрації відбулися комплексні тестування учасників.

Мета заходу – зростання професіоналізму,відкритості державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. У першому етапі конкурсу взяли участь 8 державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації в номінаціях: "Кращий керівник" та "Кращий спеціаліст".

У вступному слові заступник голови районної державної адміністрації Єва Данич привітала учасників конкурсу, побажала їм успіху та високих досягнень.
- Першочерговим завданням, спрямованим на забезпечення якісної роботи органів влади є формування нової моделі кадрової роботи в органах державної влади, пошук та розкриття людського потенціалу.

Конкурсанти виконали тестові завдання на знання Конституції України, законодавства про державну службу, ситуаційні завдання із складання ділових документів, тестові та практичні завдання з володіння персональним комп'ютером.

Переможці районного конкурсу представлятимуть Виноградівщину у ІІ турі на обласному рівні.


 2016


Розпорядження про проведення у 2016 році І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець" в районній державній адміністрації.

Завдання для проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”


 2015

Розпорядження голови Виноградівської райдержадміністрації від 27 березня 2015 року № 88 „Про проведення у 2015 році І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в районній державній адміністрації ”

Завдання для проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”


Визначено переможців І туру конкурсу „Кращий державний службовець”

У Виноградівській районній державній адміністрації проведено І етап щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, в якому взяли участь 10 державних службовців апарату та структурних підрозділів державної адміністрації.

Учасники конкурсу показали хороші знання Конституції України, законодавства про державну службу та про засади запобігання і протидії корупції, з виконання ситуаційних завдань та практичних завдань з володіння персональним комп’ютером, що свідчить про високу професійну підготовку державних службовців та систематичне підвищення ними свого фахового рівня шляхом самоосвіти.

Оцінювання відповідей учасників конкурсу проводилося членами Оргкомітету. За підсумками виконання завдань переможцями І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий Державний службовець” визначено: - в номінації „Кращий керівник” Гала Святослава Михайловича, завідувача сектору туризму та транскордонного співробітництва Виноградівської районної державної адміністрації – за зайняття першого місця; - в номінації „Кращий спеціаліст” Козар Тетяну Василівну – головного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі Виноградівської районної державної адміністрації – за зайняття першого місця;

Матеріали переможців І туру конкурсу "Кращий Державний службовець" направлено в обласну державну адміністрації для участі у ІІ турі конкурсу.


14 квітня у рамках першого туру конкурсу „Кращий державний службовець” у Виноградівській районній державній адміністрації відбулися комплексні тестування учасників.

Мета заходу – зростання професіоналізму,відкритості державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. У першому етапі конкурсу взяли участь 10 державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації в номінаціях: “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст”.

У вступному слові т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеі привітала учасників конкурсу, побажала їм успіху та високих досягнень. - Першочерговим завданням, спрямованим на забезпечення якісної роботи органів влади є формування нової моделі кадрової роботи в органах державної влади, пошук та розкриття людського потенціалу.

Конкурс направлений на підвищення рівня управлінського потенціалу держслужбовців, здатних грамотно організовувати управління, вчасно прогнозувати та реагувати на суспільні виклики, створювати сприятливі умови для високопродуктивної роботи, - сказала Юдіта Петеі. Конкурсанти виконали тестові завдання на знання Конституції України, законодавства про державну службу, ситуаційні завдання із складання ділових документів, тестові та практичні завдання з володіння персональним комп’ютером.

Переможці районного конкурсу представлятимуть Виноградівщину у ІІ турі на обласному рівні.

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
imege1236
Голова Виноградівської районної державної адміністрації - Вантюх Ігор Віталійович 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2021
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 222 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail:  vinrda@vynogradiv-rda.gov.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту