На Виноградівщині посилюється контроль за дотриманням карантинних вимог PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 03 липня 2020, 15:05

DSC09683  DSC09686

На Виноградівщині рейдові бригади із перевірки дотримання карантинних вимог працюватимуть у посиленому режимі. Про це, зокрема, говорили під час засідання оперативного штабу, яке відбулося третього липня під керівництвом керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук та за участі начальника штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – заступника голови райдержадміністрації Єви Данич.

Начальник штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Єва Данич зазначила, що за минулий тиждень на території району спостерігався досить значний ріст захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19. Така ситуація вимагає від членів штабу злагодженої роботи та прийняття невідкладних рішень.

В ході засідання члени штабу інформували керівника робіт та начальника штабу про стан епідеміологічної ситуації та дотримання карантинних заходів на території Виноградівського району. Ішлося і про хід проведення перевірок закладів торгівлі району. Як зазначив заступник начальника Виноградівського відділку поліції Берегівського відділення поліції ГУНП в Закарпатській області Янош Дорчинець, працівниками Виноградівського відділення поліції. За результатами перевірок скадено 16 адмінпротоколів про порушення карантинних вимог.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації акцентувала увагу присутніх на тому, що члени штабу несуть персональну відповідальність за контроль над дотриманням карантинних вимог, тому всі служби району повинні злагоджено та ефективно проводити і інформаційно-роз'яснювальну роботу, і здійснювати контролюючу функцію. Тому рейди з перевірки дотримання карантинних вимог і надалі проходитимуть в населених пунктах району, а в разі погіршення епідеміологічної ситуації районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийматимуться рішення про посилення карантинних обмежень.

Виноградівська РДА

 
Про якість виконання робіт із ремонту дороги Великі Ком’яти – Шаланки говорили під час зустрічі з підрядником PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 03 липня 2020, 14:20

DSC09695  DSC09697

Третього липня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук провела робочу зустріч із керівниками будівельної організації « Лігаспецбуд» та представниками громадськості району.

В ході зустрічі учасники обговорили хід та якість виконання робіт із ремонту автомобільної дороги Великі Ком'яти – Шаланки. Зустріч була ініційована в.о. голови райдержадміністрації. На неї були запрошені представники громадськості, адже днями деякі мешканці села Великі Ком'яти, у дописі в соціальній мережі, висловили своє занепокоєння стосовно якості виконання робіт. Проте на зустріч ці громадяни не з'явилися.

Як зазначила в.о. голови райдержадміністрації, вона не має спеціальної освіти та не вважає себе уповноваженою коментувати якість виконання ремонтних робіт, саме тому вона вирішила вислухати спеціалістів. Також вона зазначила, тримає питання реалізації цього проєкту на особистому контролі, адже будучи депутатом Закарпатської обласної ради вона особисто лобіювала питання виділення коштів для спів фінансування проєкту.

Натомість керівники будівельної організації « Лігаспецбуд» додатково ознайомили в.о. голови райдержадміністрації із проектною документацією та зазначили, що з боку технагляду по проєкту жодних зауважень до якості виконання робіт немає.

Виноградівська РДА

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 липня 2020, 14:39
 
НОВІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ В КАБІНЕТІ ВИБОРЦЯ PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 03 липня 2020, 09:07

f13135З 1 липня 2020 року виборці мають можливість надіслати до органу ведення Державного реєстру виборців з використанням мережі "Інтернет" такі звернення:

- заяву щодо свого включення до Державного реєстру виборців (далі - Реєстр) - до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України (для виборців, які проживають на території України) або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України (для виборців, які проживають чи перебувають за межами України) ;

- заяву про внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних у Реєстрі - до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси (для виборців, які проживають на території України) або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України (для виборців, які проживають чи перебувають за межами України);

- заяву щодо зміни своєї виборчої адреси - до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою;

- заяву про внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно - до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси;

- заяву щодо виправлення неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи - до органу ведення Реєстру за виборчою адресою такої особи або до відповідної закордонної дипломатичної установи України, якщо виборча адреса особи знаходиться за межами України;

- запит щодо змісту своїх персональних даних - до будь-якого органу ведення Реєстру;

- запит щодо прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за своєю власною виборчою адресою - до будь-якого органу ведення Реєстру.

Виборець для визначення йому органом ведення Державного реєстру виборців виборчої адреси за місцем фактичного проживання може звернутися з відповідною заявою у міжвиборчий період та у перші п'ять днів відповідного виборчого процесу або процесу референдуму – до органу ведення Реєстру, повноваження якого поширюються на територію, до якої відноситься місце фактичного проживання виборця.

У разі якщо на відповідній території одночасно проводяться декілька виборів (референдум), така заява може бути подана не пізніше ніж на п'ятий день з дня початку виборчого процесу тих виборів (референдуму), голосування на яких проводиться раніше, ніж голосування на інших виборах, що відбуваються одночасно.

Виборець, якому за його мотивованою заявою органом ведення Реєстру буде визначено іншу виборчу адресу, ніж адреса, за якою зареєстровано його місце проживання, може звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до Реєстру останньої зміни його виборчої адреси.

Звернення в електронній формі можуть бути надіслані виборцем із використанням мережі "Інтернет" за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги" (кваліфікований електронний підпис).

Звернення в електронній формі створюються шляхом заповнення виборцем форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Копія (копії) документа (документів) додається (додаються) до заяви в електронній формі у вигляді файлу (файлів) у форматі JPEG (*.jpg) або PDF (*.pdf), загальний розмір якого (яких) не повинен перевищувати 5 мегабайтів.

Звернення, надіслані з використанням мережі "Інтернет", повинні містити адресу електронної пошти заявника.

 
Ситуація щодо COVID-19 на Виноградівщині станом 03 липня за даними Виноградівської районної філії державної установи «ЗОЛЦ МОЗ України» PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 03 липня 2020, 08:47

- у 134 осіб лабораторно підтверджено діагноз COVID-19, з них 6 випадків за попередню добу;

- 79 жителів району, у яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, одужали;

- 5 людей померло, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР;

Перший випадок захворювання на COVID-19 на території Виноградівського району був лабораторно підтверджений 08 квітня.

 
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 3 липня на 8.30 PDF Друк e-mail
Новини - Новини
Написав admin   
П'ятниця, 03 липня 2020, 08:45

80 випадків за добу та п'ятеро пацієнтів померло‼️

Протягом минулої доби, 2 липня, за екстреною медичною допомогою звернулися 410 пацієнтів, з них 72 – з ознаками гострої пневмонії та 50 - з підозрою на COVID-19

- 987 закарпатці у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

- за минулу добу відібрано 652 зразки біологічних матеріалів та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР

- у 80 пацієнтів за минулу добу підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 13 – медичні працівники та 5 – діти.

- загалом 3 126 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких – 477 медики та 176 - діти

- за добу, що минула, зареєстровано п'ять летальних випадків хворих із встановленим діагнозом COVID-19. Загалом, з початку пандемії, в області померло 102 пацієнти із діагнозом COVІD-19

- Станом на ранок 3 липня в області проведено 26 782 дослідження COVID-19 методом ПЛР та 2543 тести ІФА

 

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

library

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 

 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
images
 
konstytucia
osvita copy
ogoloshennya
sp copy
kultura copy
rcsssdm copy
uszn copy
rcz copy copy
gk copy
lishosp copy
eko copy
365 copy
kor copy
 

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2020
Серпень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Хто зараз на сайті

На даний момент 193 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2020 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту