Одна електронна заява замість 37 документів та нуль візитів до органів влади замість 11 – Президент України доручив запровадити проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за І півріччя 2019 року

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Офіційний веб-сайт Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області Друк
Вівторок, 03 квітня 2018, 09:58

21731661 845836412248308 2032501036754897161 o

 

 t1

Учасникам АТО

та їх родинам

t2 

«Гарячі» телефонні лінії

 t3

Мобілізація

 t4

Житлові субсидії

 
Телефони гарячої лінії Друк
Середа, 22 квітня 2015, 10:57

Телефони гарячої лінії

Контактні телефони, на які можуть звернутися мешканці Виноградівського району у разі отримання інформації про підготовку або здійснення контрабанди (в т.ч. на літальних апаратах) та незаконної міграції. 

 
На Виноградівщині готуються до участі в заходах Міжнародного туристичного тижня у Закарпатті Друк
П'ятниця, 13 вересня 2019, 14:33

IMG 1426  IMG 1429

13 вересня заступниця голови Виноградівської райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх та завідувачка сектору туризму та транскордонного співробітництва Валентина Горнецкі взяли участь у селекторній нараді в режимі відео-конференц зв'язку.

Нарада проходила під керівництвом директора департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Дениса Мана та з метою належної підготовки та проведення заходів у рамках Міжнародного туристичного тижня у Закарпатті.

В ході наради завідувачка сектору туризму та транскордонного співробітництва Валентина Горнецкі інформувала, що у Виноградівській райдержадміністрації триває підготовка до участі в Міжнародній туристичній виставці «Тур'євроцентр Закарпаття». Готуються матеріали для розміщення виставкового стенду та належного представлення туристичного потенціалу Виноградівщини.

Виноградівська РДА

 
Перспективний проект оптимізації закладів освіти Виноградівського району обговорили в райдержадміністрації Друк
П'ятниця, 13 вересня 2019, 13:41

IMG 1409  IMG 1418

13 вересня під керівництвом в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук відбулася робоча нарада за участі керівництва райдержадміністрації та представників управління освіти, молоді та спорту.

В ході наради обговорено перспективний проект оптимізації закладів освіти Виноградівського району на 2020-2021 навчальний рік з можливим коригуванням. В проекті запропоновано утворення дев'яти опорних закладів на території сіл та селищ району. В перспективний проект поки не включені всі школи міста Виноградів, оскільки створення опорного закладу в місті займе більше часу, адже в усіх закладах міста приблизно однакова матеріально-технічна база, кадровий потенціал, географічне положення, а також досить велика наповнюваність учнів у класах старшої школи.

За наслідками наради прийнято рішення надіслати перспективний проект в Закарпатську обласну державну адміністрацію. Також в.о. голови райдержадміністрації зазначила, що проект необхідно погодити і засновнику шкіл.

Виноградівська РДА

 
Комісія з ТЕБ та НС провела чергове засідання Друк
Четвер, 12 вересня 2019, 15:17

IMG 1358  IMG 1352

12 вересня під керівництвом в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук та за участі членів комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося чергове засідання комісії.

Під час засідання обговорено наступні питання: про хід підготовки районних підприємств, установ та організацій, об'єктів життєзабезпечення, спеціалізованих аварійно-рятувальних служб, об'єктів житлово – комунального комплексу до роботи в осінньо – зимовий період 2019 – 2020 років; про організацію заходів із запобігання засміченню твердими побутовими відходами поверхневих водотоків району та попередження пожеж на сміттєзвалищах; про стан забезпечення населення якісною питною та безпечною для здоров'я водою; про посилення додаткових заходів імунізації проти кору в Виноградівському районі; про затвердження додаткових заходів недопущення виникнення пожеж та загибелі людей на них на території Виноградівського району.

За наслідками наради інформацію доповідаючи взято до відома, а членами комісії прийнято відповідні рішення.

Виноградівська РДА

 
Про стан роботи архівного відділу щодо надання консультаційно-методичної допомоги органам місцевого самоврядування говорили на нараді Друк
Четвер, 12 вересня 2019, 14:19

2019-09-12 15-11-1312 вересня під керівництвом керівника апарату Виноградівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про стан роботи архівного відділу щодо надання консультаційно-методичної допомоги органам місцевого самоврядування з питань ведення архівної справи.

В ході наради в.о. начальника архівного відділу Тетяна Петрінко інформувала керівника апарату, що протягом 2019 року в архівному відділі Виноградівської державної адміністрації проводилися зустрічі з секретарями органів місцевого самоврядування, а саме: Королівської і Вилоцької селищних, Буківської, В.Ком´ятівськії, В.Копанської, В.Паладської, Веряцької, Дротинської, Неветленфолівської, М.Копанської, Новоселицької, Н.Сільської, Олешницької, Оноцької, Перехрестівської, Пийтерфолвівської, Сасівської, Фанчиківської, Хижанської, Чепівської Чернянської, Чорнотисівської та Широківської сільських рад. В ході зустрічей їм було надано консультаційно-методичну допомогу з питань ведення справ, що формуються у діловодстві, терміни зберігання документів (постійного терміну зберігання, з кадрових питань, тимчасового зберігання). Надано розяснення щодо експертних комісій сільських, селищних рад, упорядкування, відбору і передачі документів на державне зберігання в архівний відділ державної адміністрації та зберігання і використання архівних документів в органах місцевого самоврядування.

Також, в ході зустрічей секретарям органів місцевого самоврядування надано допомогу у розробленні Номенклатур справ органів місцевого самоврядування і підготовці Паспортів архівних підрозділів сільських, селищних рад району.

Архівним відділом і надалі буде проводитися робота щодо надання консультаційно-методичної допомоги органам місцевого самоврядування з питань ведення архівної справи.

За наслідками наради інформацію взято до відома та дано доручення керівника апарату і надалі продовжувати надання консультаційно-методичної допомоги органам місцевого самоврядування з питань ведення архівної справи.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині освоюють кошти виділені з Дорожнього фонду на ремонт районних доріг Друк
Четвер, 12 вересня 2019, 13:46

IMG 1374  IMG 1388

12 вересня розпочалися роботи із ремонту районної дороги Під'їзд до села Мала Копаня.

Для здійснення ремонтних робіт на цій дорозі, у 2019 році, з Дорожнього фонду було виділено 500 тисяч гривень. Кошти будуть освоєні в повному обсязі.

Окрім того, незабаром стартують роботи на районних дорогах Широке-Вертеп (500 тисяч гривень) та Під'їзд до села Холмовець (500 тисяч гривень).

Виноградівська РДА

 
В райдержадміністрації говорили про інтеграцію ромів Друк
Середа, 11 вересня 2019, 15:29

IMG 1315  IMG 1324

Про необхідність проведення інформаційно-роз'снювальної роботи в сім'ях з групи ризику по соціальному фактору в яких проживають діти які потребують сумісного медико-соціального патронажу говорили на нараді під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники закладів охорони здоров'я району.

Зокрема на нараді йшлося про проведення такої роботи в ромських компактних поселеннях району. На нараду були запрошені і представники ромської громади села Підвиноградів.

За наслідками наради дано ряд відповідних доручень заступника голови райдержадміністрації.

IMG 1320   IMG 1318

Виноградівська РДА

 
Брифінг військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату відбувся в райдержадміністрації Друк
Середа, 11 вересня 2019, 13:44

IMG 13313  IMG 1337

11 вересня у Виноградівській районній державній адміністрації відбувся брифінг щодо проведення навчальних зборів резервістів, які незабаром будуть проведені на території Виноградівського району.

Участь у заході взяли: виконуюча обов'язки голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх, військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан, завідувач сектору з питань цивільного захисту державної адміністрації Юрій Фурик та провідний інспектор сектору мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Валерій Секретенко.

Головним питанням порядку денного було проведення осіннього призову на строкову службу. Окрім того в ході брифінгу військовий комісар інформував про головні питання, які виникають в ході підготовки до проведення зборів та зазначив, що процес іде згідно плану та виходить на фінішну пряму.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 1 з 312

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1 

1111111111111 copy

 
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
 
 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!
 
original-3498738506
 
 
images
 
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
rcz copy
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Вересень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 117 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту