Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО - Президент

  

Публічний звіт голови Виноградівської районної державної адміністрації

 

Підсумки економічного і соціального розвитку Виноградівського району за 2018 рік

Програма економічного та соціального розвитку Виноградівського району на 2019 рік

Офіційний веб-сайт Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області Друк
Вівторок, 03 квітня 2018, 09:58

21731661 845836412248308 2032501036754897161 o

 

 t1

Учасникам АТО

та їх родинам

t2 

«Гарячі» телефонні лінії

 t3

Мобілізація

 t4

Житлові субсидії

 
Телефони гарячої лінії Друк
Середа, 22 квітня 2015, 10:57

Телефони гарячої лінії

Контактні телефони, на які можуть звернутися мешканці Виноградівського району у разі отримання інформації про підготовку або здійснення контрабанди (в т.ч. на літальних апаратах) та незаконної міграції. 

 
Керівництво райдержадміністрації здійснило робочий візит у Виноградівський геріатричний пансіонат Друк
Понеділок, 18 лютого 2019, 13:14

IMG 02841  IMG 0254

18 люгого виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх здійснили робочий візит у Виноградівський геріатричний пансіонат. В ході візиту вони зустрілися із директором закладу Наталією Микуляк, поспілкувалися із персоналом та підопічними пансіонату.

Про роботу закладу детально розповіла Наталія Микуляк. Так, зокрема, серед найактуальніших проблемних питань, які сьогодні хвилюють керівництво пансіонату, є заміна даху та застарілої системи опалення. За словами директора пансіонату, дах постійно протікає, і потребує якнайшвидшої заміни.

Натомість в.о. голови райдержадміністрації зазначила, що спочатку необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію та шукати джерела фінансування для здійснення цих робіт. Запевнила керівника та працівників закладу, що ці питання триматимуться на особливому контролі в райдержадміністрації.

IMG 0220  IMG 0275

Виноградівська РДА

 
Питання забезпечення своєчасного та достовірного внесення інформації до електронної бази даних на дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей обговорили на нараді Друк
Понеділок, 18 лютого 2019, 11:26

01480  01555

15 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Данич відбулася нарада про забезпечення своєчасного та достовірного внесення інформації до електронної бази даних на дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей.

Начальник служби у справах дітей Єва Беланинець інформувала про те, що єдина інформаційно-аналітична система (ЄІАС) ,,Діти" запроваджена у Виноградівській райдержадміністрації з 2008 року, на даний час база працює у звичному режимі. Всі дані про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей Виноградівської райдержадміністрації, внесені до ЄІАС ,,Діти". База даних по мірі необхідності оновлюється. На сьогоднішній день вона налічує 285 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 48 дітей, які проживають в сім᾿ях, що опинились в складних життєвих обставинах, 1 кандидат в усиновлювачі. На кожну дитину роздруковано обліково-статистичну картку, яка автоматично формується програмою.

За наслідками наради заступник голови райдержадміністрації дала ряд відповідних доручень.


Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині відзначили 30-ту річницю виводу радянських військ з Афганістану Друк
П'ятниця, 15 лютого 2019, 13:20

IMG 0026  IMG 0099

15 лютого у Виноградові відзначили 30-ту річницю виводу радянських військ з Афганістану, вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та героїв АТО. Урочистості, за участі ветеранів-афганців, представників районної та міської влади, керівників правоохоронних органів, представників підприємств, установ та організацій району, військовослужбовців, а також громадськості району, відбулися на площі Миру у Виноградові.

IMG 0040  IMG 006000

-«15 лютого вся Україна вшановує подвиг воїнів-інтернаціоналістів. Відзначення цієї дати є дуже актуальним, адже і сьогодні, тільки на території Виноградівського району проживає близько 180 ветеранів війни в Афганістані. І ми щороку збираємося тут для того, щоб згадати кожного хто загинув у тій страшній війні, тих, хто покинув нас після її завершення, а також для того, щоб подякувати кожному з вас за ваш подвиг.»,- зазначила у промові Наталія Костелеба-Веремчук та нагородила Почесними Грамотами голови Закарпатської облдержадміністрації за вагомий особистий внесок у згуртування ветеранського руху області, соціальний захист інвалідів і колишніх воїнів-афганців, активну участь у громадському житті області, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану голову та членів Виноградівської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) : Олександра Палоша, Миколу Ломагу та Володимира Павицького. Окрім того, грамоти голови Виноградівської райдержадміністрації отримали учасники бойових дій: Василь Дорогій, Володимир Локотош, Василь Матьола, Іван Гудак, Юрій Зейкан, Іван Кедик та Григорій Костан.

IMG 0092  IMG 0141

Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання та взяли участь у покладанні квітів до пам'ятного знака учасникам бойових дій на території інших держав.

Виноградівська РДА

 
Питання підготовки та проведення щорічного декларування доходів державними службовцями райдержадміністрації обговорили на робочій нараді Друк
Четвер, 14 лютого 2019, 11:17

 

99680  99720
14 лютого за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігора Вантюха відбулася робоча нарада. Участь у нараді взяли начальник та головні спеціалісти юридичного відділу апарату Олександр Кіш, Інна Шолох та Юрій Сливка, начальник відділу організаційної роботи Єва Деяк, в.о. начальника відділу персоналу Крістіна Токарєва.

В ході наради начальник юридичного відділу,проінформував про заходи, які вживаються з метою підготовки та проведення деклараційної кампанії. Зокрема, юридичним відділом райдержадміністрації через органи АЦСК ІДД ДФС виготовляються ключі кваліфікованих довірчих послуг. Вживаються заходи з інформування працівників райдержадміністрації, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною, та працівників звільнених протягом 2018 року про необхідність подання електронної декларації. З метою належної організації деклараційної кампанії готуються навчальні та роз'яснювальні матеріали щодо порядку декларування та використання офіційних онлайн-сервісів під час збору інформації необхідної для відображення в електронній декларації.

За наслідками наради керівник апарату райдержадміністрації дав доручення провести спільні наради з територіальними органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Виноградівська РДА

 
У Виноградівському районі продовжено карантин Друк
Середа, 13 лютого 2019, 13:46

Untitled-1 copy  viber image 2019-02-13  11.41.58

13 лютого під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеба-Веремкук відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Заслухавши фахівців, та зважаючи на ріст захворюваності на грип та ГРВІ в районі, членами комісії було прийнято рішення продовжити карантин у навчальних закладах Виноградівщини до 24 лютого 2019 року.

Виноградівська РДА

 
На Виноградівщині вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні Друк
Вівторок, 12 лютого 2019, 14:01

9932012 лютого, в ході наради за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха обговорено питання організації в районі урочистостей до дня Героїв Небесної Сотні.

В ході наради керівник апарату зазначив, що згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» щорічно, 20 лютого на території всієї країни відбуваються урочисті меморіальні заходи.

Відтак було вирішено, що на території Виноградівського району такі заходи відбудуться 20 лютого. Подвиг Героїв Небесної Сотні вшанують на тематичному заході в Центральній районній бібліотеці та під час покладання квітів.


За наслідками наради керівник апарату райдержадміністрації дав відповідні доручення.

Виноградівська РДА

 
У райдержадміністрації обговорили питання роботи відділу ведення Державного реєстру виборців в напрямку інформування виборців Друк
Вівторок, 12 лютого 2019, 11:56

IMG 9905  IMG 9906

12 лютого за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в напрямку інформування виборців про їх права та можливості.

В ході наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала, що з початку 2019 року на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті «Новини Виноградівщини» висвітлено порядок та найбільш актуальні питання тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. В соціальній мережі Facebook cтворено сторінку «Відділ ведення Державного реєстру виборців», де постійно розміщуються матеріали для виборців інформаційного характеру. Ще у 2018 році виготовлено та надіслано для розміщення органам місцевого самоврядування настінні плакати формату А3 про шляхи перевірки виборцями своїх персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Керівник апарату зазначив, що інформаційно роз'яснювальна робота у відділі ведеться належним чином, адже це дозволило значно збільшити кількість запитів щодо включення до Державного реєстру виборців, сформованих через веб-ресурс «Кабінет виборця» складає на 59,6%.

Окрім того, в ході наради розглянуто та обговорено ряд постанов Центральної виборчої комісії , а саме: « Про затвердження на 2019 рік середніх норм видаткі територіальних та дільничних виборчих комісій з місцевих виборів на підготовку і проведення позачергових, повторних, проміжних, перших та додаткових місцевих виборів»; «Про затвердження Вимог до програмно-технічного комплексу інформаційно-аналітичної системи «Вибор Президента України» Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори» окружної виборчої комісії з виборів Президента України»; «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 4 березня 2014 року №31».

За наслідками наради інформацію доповідаючи взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Виноградівська РДА

 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 1 з 296

Виноградівщина

Райдержадміністрація

Поточна діяльність

Послуги

Публічна інформація

Звернення громадян

Прес-центр

president baner

anons_3

drv_baner

mdz baner

library

rajrada

rajvo

M2 UA RU 300x84

ee-banner 

fmap 1

dsvv

gadjacha linija

1111111111111

baner ghestova mova 

petition1

11111
Голова Виноградівської районної державної адміністрації
РУСАНЮК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
konstytucia
ogoloshennya
pidrozdily
kultura
stktor turizmu
apk
dpi
rcsssdm
justycia 2 copy
upszn
stat
golovderzhsluzhba
rkmr
dkz
dkz
terinspect praci
pfu
lishosp
eco
365
korupcia
 

bvpd

Flaer Patronat 1 - -400x842

 

soc reklama

2019
Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Слідкуйте за нами на Facebook!
social facebook box blue

Останні новини

Хто зараз на сайті

На даний момент 217 гостей на сайті
1joomla.ru picma.ru mamentyev.ru
© 2005 - 2018 ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Адреса: 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, площа Миру, 5
тел./факс: (03143) 2-33-50    e-mail: vinrda@ukrpost.ua
При використанні матеріалів - обов'язкове посилання на джерело!
Карта сайту